Ders Programı

DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.


GRUP

BÖLÜMLER

1. GRUP

BİYOLOJİ, FİZİK, KİMYA, MATEMATİK, REHBERLİK, DENİZCİLİK, MUHASEBE VE FİNANSMAN, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ, SAĞLIK, GAZETECİLİK, HALKLA İLİŞKİLER, RADYO SİNEMA TELEVİZYON, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

2. GRUP

ARAPÇA, DİKAB, İMAM HATİP LİSESİ MESLEK DERSLERİ(İHL), FELSEFE, ULAŞTIRMA HİZMETLERİ, ADALET

3. GRUP

BEDEN EĞİTİMİ, SANAT TARİHİ, TARİH, COĞRAFYA

4. GRUP

ALMANCA, FRANSIZCA, İNGİLİZCE, RUSÇA, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.


GRUP

BÖLÜMLER

1. GRUP

Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Urdu Dili ve Edebiyatı

2. GRUP

Tarih, Sanat Tarihi

3. GRUP

Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik, Radyo, Sinema, Televizyon

4. GRUP

Felsefe

5. GRUP

Muhasebe ve Finansman

6. GRUP

Rehberlik, Çocuk Gelişimi

7. GRUP

Türk Dili ve Edebiyatı

8. GRUP

Sağlık, İtfayecilik ve Yangın Güvenliği

9. GRUP

Fizik, Kimya, Biyoloji

10. GRUP

Coğrafya, Denizcilik

11. GRUP

Adalet

12. GRUP

Beden Eğitimi

13. GRUP

İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi

14. GRUP

Matemetik ve Bilişim Teknolojileri

15. GRUP

Farsça, Arapça

16. GRUP

Müzik

17. GRUP

Ulaştırma Hizmetleri, Konaklama ve Seyyahat Hizmetleri


DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.


GRUP

BÖLÜMLER

1. GRUP

BİYOLOJİ, FİZİK, KİMYA, MATEMATİK, REHBERLİK

2. GRUP

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI, FELSEFE, SANAT TARİHİ, TARİH, COĞRAFYA, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ

3. GRUP

ALMANCA, FRANSIZCA, İNGİLİZCE, İSPANYOLCA, RUSÇA, ARAPÇA, FARSÇA, URDU DİLİ VE EDEBİYATI, SAĞLIK

4. GRUP

RADYO SİNEMA TELEVİZYON, GAZETECİLİK, HALKLA İLİŞKİLER, KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZ., ULAŞTIRMA HİZMETLERİ, İTFAİYECİLİK VE YANGIN GÜVENLİĞİ, MUHASEBE VE FİNANSMAN, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, DENİZCİLİK

5. GRUP

İMAM HATİP LİSESİ MESLEK DERSLERİ(İHL), DİKAB, BEDEN EĞİTİMİ, ADALET, MÜZİK


Ders Programı için TIKLAYINIZ.


İkiye ayrılan gruplardaki kursiyerlerin listelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Felsefe A Grubu

Felsefe B Grubu

İngilizce A Grubu

İngilizce B Grubu

Muhasebe ve Finansman A Grubu

Muhasebe ve Finansman B Grubu

Tarih A Grubu

Tarih B Grubu & Sanat Tarihi

Türk Dili ve Edebiyatı A Grubu

Türk Dili ve Edebiyatı B Grubu

Ders Programı için TIKLAYINIZ.



DERS GRUPLARI

GRUP

BÖLÜMLER

1. GRUP

BİYOLOJİ, FİZİK, KİMYA, MATEMATİK

2. GRUP

MUHASEBE FİNANSMAN, PSİKOLOJİ

3. GRUP

TARİH, SANAT TARİHİ, SAĞLIK

4. GRUP

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI, GAZETECİLİK, HALKLA İLİŞKİLER, RADYO TV, MÜZİK

5. GRUP

FELSEFE, ADALET, İSPANYOLCA, ARAPÇA, RUSÇA, İTALYANCA

6. GRUP

İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA

7. GRUP

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ(DİKAB), İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ(İHL), BEDEN EĞİTİMİ, COĞRAFYA, ULAŞTIRMA LOJİSTİK, DENİZCİLİK

Ders Programı için TIKLAYINIZ.